Fundacja dr Clowna

W dniu 5 lutego 2016 roku niezwykle miło było nam gościć naszych młodszych kolegów i koleżanki, uczniów klas drugich Gdańskiego Gimnazjum ?Lingwista? w naszej szkole.

Gimnazjaliści mieli przyjemność uczestniczyć w warsztatach przygotowanych i poprowadzonych przez panią Agatę Chruszcz – pełnomocnika Oddziału Gdańsk Fundacji ?Dr Clown?.

Podczas spotkania uczestnicy mieli możliwość poznania zalet śmiechoterapii, a także poszerzenia swojej wiedzy o działalności wolontariuszy działających w Fundacji Dr Klaun.

Niezwykłe warsztaty poprowadzone zostały z zastosowaniem metod aktywnych; uczniowie nauczyli się robić zwierzątka z balonów oraz pokazywać niesamowite magiczne sztuczki.

Spotkanie zostało zrealizowane w ramach projektu „Wolontariat z (u)śmiechem” dofinansowanego ze środków Gminy Miasta Gdańska.

Więcej informacji o działalności fundacji i o śmiechoterapii znajdziecie tutaj lub bezpośrednio u pani Agaty Chruszcz: agata.chruszcz@drclown.pl