XVII MEGAOLIMPIADA WIEDZY – LISTA LAUREATÓW

Przedstawiamy wyniki ostatniego etapu XVII MEGAOLIMPIADY WIEDZY? konkursu, który odbył się w Akademickim Liceum Ogólnokształcącym ?Lingwista? im. Hymnu Narodowego.

Lista Laureatów XVII Megaolimpiady Wiedzy
Wyniki 3 etapu XVII Megaolimpiady Wiedzy

W naszym konkursie wzięło udział 278 uczniów z 52 szkół. Część uczestników została zgłoszona do więcej niż jednego konkursu.

W ostatnim etapie wyłoniliśmy 31 Laureatów, w tym dwóch podwójnych MEGAOLIMPIJCZYKÓW:
Anna Judin z Gdańskiej Szkoły Szermierki (tytuł laureata w konkursach z chemii i j. polskiego) i Marcin Kupis z Amerykańskiej Szkoły Podstawowej w Gdyni (tytuł laureata w konkursach z chemii i matematyki).

SERDECZNIE GRATULUJEMY WSZYSTKIM ZWYCIĘZCOM!

Wszystkim uczniom dziękujemy za udział. Szczególne podziękowania kierujemy do nauczycieli – za zgłoszenie i przygotowanie uczniów do naszego konkursu.

Informujemy, że zaświadczenia oraz nagrody dla Laureatów będzie można odebrać osobiście od 4 maja 2022, w sekretariacie szkoły, w godzinach 8-15.