XII Megaolimpiada Wiedzy – zgłoszenia

logo megaSerdecznie zapraszamy uczniów klas trzecich gimnazjum do wzięcia udziału w XII MEGAOLIMPIADZIE WIEDZY – konkursie organizowanym przez Akademickie Liceum Ogólnokształcące „Lingwista”.

Konkursy odbędą się w terminie 20-24 lutego 2017.

Celem konkursu jest rozwijanie zainteresowań z różnych dziedzin nauki (język polski, język angielski, język niemiecki, język francuski, historia i wiedza o społeczeństwie, biologia, chemia, geografia, matematyka i fizyka), wspieranie uczniów uzdolnionych oraz wyłonienie talentów.

Najlepszy Olimpijczyk otrzyma możliwość bezpłatnej nauki w Akademickim Liceum Ogólnokształcącym ?Lingwista?.

Termin zgłaszania uczniów do etapu rejonowego upływa 15.02.2017r. Każda szkoła może wytypować max. 5 uczniów w danym przedmiocie.

Szkoły zgłaszają uczniów do etapu rejonowego konkursu wyłącznie poprzez wypełnienie następującego formularza:

Zgłoszenia w innej formie (e-mail, fax, poczta, itp.) nie będą brane pod uwagę.

Wszelkie problemy techniczne i pytania prosimy zgłaszać e-mailem pod adres: megaolimpiada@gmail.com

Poniżej regulamin konkursu:

Regulamin XII Megaolimpiady Wiedzy