X Megaolimpiada Wiedzy

logo megaSerdecznie zapraszamy uczniów klas trzecich gimnazjum
do wzięcia udziału w X MEGAOLIMPIADZIE WIEDZY – konkursie organizowanym przez Akademickie Liceum Ogólnokształcące „Lingwista”.

Konkursy odbędą się w terminie 23-27 lutego 2015.

Celem konkursu jest rozwijanie zainteresowań z różnych dziedzin nauki (język polski, język angielski, język niemiecki, język francuski, historia i wiedza o społeczeństwie, biologia, chemia, geografia, matematyka i fizyka), wspieranie uczniów uzdolnionych oraz wyłonienie talentów.

Najlepszy Olimpijczyk otrzyma stypendium naukowe w Akademickim Liceum Ogólnokształcącym „Lingwista”.

Termin zgłaszania uczniów do etapu rejonowego upływa 17.02.2015r. Każda szkoła może wytypować max. 5 uczniów w danym przedmiocie.

Szkoły zgłaszają uczniów do etapu rejonowego konkursu wyłącznie poprzez wypełnienie następującego formularza. Zgłoszenia w innej formie (e-mail, fax, poczta, itp.) nie będą brane pod uwagę.

Wszelkie problemy techniczne i pytania prosimy zgłaszać e-mailem pod adres: alo@oswiatalingwista.eu

Poniżej regulamin konkursu:

X Megaolimpiada Wiedzy – regulamin 2015