Relacja z wycieczki integracyjnej

W dnia 21-23 września 2016 uczniowie Liceum Lingwista wyjechali na wspólną wycieczkę integracyjną, do pięknej miejscowości Wiele.

Wszystkie zajęcia były prowadzone przez przeszkolonych i pełnych dobrej energii instruktorów z Klub Turystyki Aktywnej AZYMUT.

Nie zabrakło zjazdów na linie, torów przeszkód i wielu zabaw integracyjnych, a także i musztry oraz nocnych podchodów.

Uczniowie mieli okazję nauczyć się jak ugotować herbatę w warunkach leśnych oraz jak porozumiewać się szyframi. Każdy uczestnik mógł także postrzelać z broni sportowej.

Wszystkiemu towarzyszyła wspaniała atmosfera. Był także czas na rozmowy przy ognisku oraz wspólną zabawę na dyskotece. Uroku dodawało piękne jezioro i las wokół.

Dziękujemy z całych sił instruktorom z Azymutu za wspaniale spędzony czas! 🙂

Zdjęcia z wycieczki można obejrzeć tutaj.