Matura 2018 – ważne informacje!

Wszelkie podstawowe informacje o organizacji i procedurach związanych z egzaminem maturalnym w sesji 2018 r. można znaleźć tutaj:

INFORMACJA O SPOSOBIE ORGANIZACJI I PRZEPROWADZANIA EGZAMINU MATURALNEGO W ?NOWEJ? FORMULE obowiązująca w roku szkolnym 2017/2018

Informacja o sposobie organizacji i przeprowadzania egzaminu maturalnego 2017/2018

Szczegółowe informacje dotyczące egzaminu z informatyki można znaleźć na stronie Centralnej Komisji Egzaminacyjnej

Link do informacji

Harmonogram egzaminów w 2018

Szczegółowe informacje dotyczące egzaminu z informatyki można znaleźć w Komunikacie dyrektora Centralnej Komisji Egzaminacyjnej z 11 sierpnia 2017 r. w sprawie harmonogramu przeprowadzania egzaminu gimnazjalnego oraz egzaminu maturalnego w 2018 roku.

Komunikat o dostosowaniach

Szczegółowe informacje dotyczące egzaminu z informatyki można znaleźć w Komunikacie dyrektora Centralnej Komisji Egzaminacyjnej z 1 września 2017 r. w sprawie szczegółowych sposobów dostosowania warunków i form przeprowadzania egzaminu maturalnego w roku szkolnym 2017/2018.

Komunikat o przyborach

Szczegółowe informacje dotyczące egzaminu z informatyki można znaleźć w Komunikacie dyrektora Centralnej Komisji Egzaminacyjnej z 1 września 2017 r. w sprawie materiałów i przyborów pomocniczych, z których mogą korzystać zdający na egzaminie gimnazjalnym i egzaminie maturalnym w 2018 roku.